//
Komanda

Šajā lapā jūs varat neklātienē iepazīties ar Kalves līnijas komandu – neatkarīgajiem konsultantiem un, izmantojot te esošo kontaktinformāciju, sazināties ar kādu no mums, lai uzdotu interesējošos jautājumus, saņemtu nepieciešamo informāciju vai ieteikumus.

Kurš no mums ir šefs? Formāli – neviens, tālab jau varat vērsties pie jebkura no konsultantiem. Bet, protams, mēs esam atšķirīgi. Visilgāk šajā biznesā un kompānijā Morinda ir Ieva un Andris (kopš 2007.gada), līdz ar to šobrīd esam vispieredzējušākie un spējam atbildēt uz visķēpīgākajiem jautājumiem, paralēli darbam ar produktiem, daudz laika veltām dažādiem organizatoriskajiem darbiem (ieskaitot šīs vietnes izveidi un uzturēšanu). Taču arī visiem citiem ir katram savas stiprās puses un intereses.

Izmantojiet mūsu “vizītkartes”, lai iepazītos un izvēlētos konsultantu, ar kuru jums būtu vispatīkamāk sadarboties.

Mēs esam komanda, ko vieno kopīga vēlme – veidot savu biznesu, rādot pozitīvu paraugu palīdzot citiem sakārtot savu un savu tuvinieku veselību (arī finansiālo)!


Andris
LMT telefons 29462627, e-pasts: andris@kalveskonsultacijas.lv, skaipā: parklande, dzīvo Kadagā (Ādaži)

Inženieris pēc izglītības un domāšanas veida, stūrē mikroautobusu. Pieredzējis šahists, orientierists un velobraucējs, ziemā kāpj uz distanču slēpēm.

Vislabāk prot izstāstīt par mūsu darba finansiālo pusi – kā veidojas atalgojums un līdzīgas lietas.

Ar Morinda bioaktīvo dzērienu palīdzību atbrīvojies no kaulu un locītavu problēmām. Kaut arī Andra svars nav ideāls, viņa veselība tāda ir – tas ir Morinda bioaktīvo dzērienu normalizējošais efekts.

Eduards LMT telefons 29114344, e-pasts: eduards.kalve@gmail.com, skaipā: Eduards Kalve, dzīvo Baložos (tajos, kas starp Rīgu un Ķekavu).

Bez tehnikas nevar iztikt ne mirkli, kaut diplomā rakstīts, ka viņš ir kultūras pasākumu menedžeris. Jau gadiem organizē autosporta pasākumus un uztur autosportam veltītu portālu www.standartauto.lv, bet brīvajā laikā labprāt brauc ar velosipēdu un mēdz arī uzskriet.

No Morinda produktiem pašlaik visvairāk interesējas par FIT – kā jau sportiski aktīvajiem pienākas.

Ieva LMT telefons 29462627, e-pasts: ieva@kalveskonsultacijas.lv, skaipā: parklande, dzīvo Kadagā (Ādaži)

Pieredzējusi konsultante ar plašu interešu un zināšanu loku: no organizāciju stratēģiskās vadības līdz veselīgam dzīvesveidam. Par AGE un Morinda bioaktīvajiem dzērieniem zina gandrīz visu. 🙂

Diplomēta uztura speciāliste, tālab vienmēr droši varat vaicāt padomu praktiski jebkuros ar Morinda produktiem un aktīvu dzīvesveidu saistītos jautājumos. Skrien garus gabalus un ziemā slēpo ar distanču slēpēm.

Ar MAX bioaktīvo dzērienu, atbrīvojās no aukstām rokām un kājām. Lietojot FIT produktus un ar fiziskajām aktivitātēm atbilstīgi FIT programmai, pēc 3 mēnešiem atkal tika iekšā vecajās “smukajās” drēbēs. Gan par fiziskajām aktivitātēm, gan citām veselības un dzīvesstila lietām informē arī Twitter kontā @IevaMorinda.

Linda (un Lemons) LMT telefons 26641771, e-pasts – linda.ansule@inbox.lv, Linda dzīvo Rīgā (Brasā), bet visbiežāk ir sastopama Tīrainē – kopā ar savu sporta zirgu Lemonu, kā arī apkopjot vai trenējot citus zirgus.

L&L komanda (Linda un Lemons) vairāku gadu laikā ir izmēģinājusi dažādus piedāvātos produktus, bet Lemons visatzinīgāk novērtēja zirgiem sagatavoto Morinda Care Equine Maintain . Pēc tā lietošanas Lemonam sāka izteikti uzlaboties labsajūta un spīdēt spalva, kas liecina par lielisku papildabarību zirga uzturam. Savukārt Linda ir lietojusi cilvēkiem sagatavoto produkciju, kas palīdzējusi sagatavoties startiem un justies labi arī ikdienā. L&L komanda novērtē Morinda produktus un iesaka tos arī citiem!

Starp citu – viņi ir 2012.gada Latvijas Olimpiādes uzvarētāji! Apsveicam!!! Vairāk informācijas par L&L komandas gaitām – viņu mājas lapā www.lindaansule.webs.com

Veneranda Bite telefons 26403314, e-pasts: godmane@gmail.comdzīvo Jelgavā

Vienmēr smaidīga un enerģiska, nelabojama optimiste, kas gatava apgūt un arī citiem mācīt visu jauno. Strādā bibliotēkā, daudz lasa un blogo. Interesējas par veselīgu dzīvesveidu visplašākajā izpratnē – no uztura līdz domāšanai un sabiedrības procesiem.

Sāka lietot Original bioaktīvo dzērienu pēc krūts vēža operācijas (četrus gadus katru dienu pa 50 gramiem). Tagad analīzes labas, recidīvu nav, papildus labums – pazuda nagu sēnītes.

Vladimirs Bite telefons 26337439, e-pasts: brikmanis.v@inbox.lv, dzīvo Rīgā (Teikā)

Pensionēts inženieris, nodarbojas ar ziemas peldēšanu.

Original bioaktīvā dzēriena lietošana (pa 30 ml katru dienu) abus ar kundzi ir atbrīvojusi no problēmām ar paaugstinātu asinsspiedienu, dod vairāk enerģijas un dzīvesprieka.

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: