//
Lietotāji

Protams, visi Kalves līnijas konsultanti arī paši lieto Morinda produktus un viņu pieredze ir minēta pie katra konsultanta informācijas, taču ir arī virkne “vienkāršu” šo produktu lietotāju, kuri bija ar mieru dalīties savā pieredzē. Aiz viņiem seko video ar dažādu slavenību teikto. Lūk, ko saka tie, kuri lieto Morinda produktus!

Vija (Ievas mamma) ir aktīva pensionāre krietni pāri 70.

Viņa saimnieko lauku mājās, daudz kustas un lieto veselīgu uzturu, bet tomēr periodiski (ik pēc vairākiem gadiem) par sevi mēģina dot ziņu herpes vīruss, un reizēm tas mēdz būt ļoti smagā formā – ar briesmīgām galvassāpēm un čūlainiem izsitumiem gandrīz pa visu seju.

Tagad Vija zina – tiklīdz sākas “pazīstamās” sāpes, kā “ātrā palīdzība” pāris dienu laikā ir jāizdzer 1 pudele MAX un vīruss ir spiests atkāpties.

Voldemārs dzīvo ļoti intensīvi: gan strādā pilnas slodzes “dienišķo darbu”, gan uztur sevi formā sporta zālē un vēl darbojas autosportā “no divām pusēm”- gan kā laiku ņēmējs dažādās autosacīkstēs, gan pats piedalās.

Lai to visu varētu, allaž jābūt formā un te nu palīgā nāk Morinda. Ar NONI saturošajiem Morinda produktiem viņš ir “pazīstams” jau vairāk kā 8 gadus un lieto tos ik dienu.

Ja nu vēl paliek laiks, viņš labprāt uzspēlē basketbolu un gadās, ka tam līdzi nāk arī nelielas traumas. Tad lieliski palīgi ir Morinda produkti: gan Original kompresēm vai brūču apstrādei, gan jebkura veida bioaktīvo dzērienu palielinātas devas “ārstēšanai no iekšpuses”. Papilddevas palīdz arī tad, kad jūtama kādas slimības tuvošanās, jo vesels cilvēks var izdarīt daudz vairāk!

Protams arī daudzi pasaulslaveni cilvēki novērtē Morinda produktus. Par daļu no viņiem esam rakstījuši NONI SPORTS emuārā, bet daži video angliski redzami arī te:

Pēc Londonas “lielajām” Olimpiskajām spēlēm notika paraolimpiskās un ar prieku varam ziņot, ka tajās 2 medaļas izcīnīja ne vien Latvijas sportisti (prieks par viņiem), bet arī divi bioaktīvisti – sudraba medaļas ieguva gan zviedru peldētājs Anderss Olsons, gan poļu velobraucēja Anna Harkovska. No sirds priecājamies ar viņiem. Saitē par to var lasīt detalizētāk (angliski).

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: