//
Jaunumi

Šoreiz diemžēl jāziņo par kompānijas Morinda lēmumu, kas var nepatikt daļai NONI saturošo produktu lietotāju – sākot ar 2016.gada augustu Baltijas valstīs vairs nav pieejami Extra un Pure bioaktīvie dzērieni, jo pieprasījums Orig and Maxesot bijis par mazu, lai tos mūsu tirgos uzturētu ar latviskām uzlīmēm un visu pārējo.

Paliek Original (30 iridoīdi uz 60 ml) viena litra stikla pudelēs un MAX (120 iridoīdi uz 60 ml) 750 ml stikla pudelēs. Pilns sortiments joprojām ir pieejams lielajās valstīs, piemēram, Zviedrijā, Vācijā, Lielbritānijā.

delivery-keyboard-button.jpgSaistībā ar šo lēmumu vairs nav arī starpnoliktavas Lietuvā, produkti tiek piegādāti tieši no Vācijas rūpnīcas un līdz to no pasūtīšanas līdz saņemšanai turpmāk jārēķinās ar 5-6 darba dienām. Ja ātrāk nepieciešama kāda pudele dzēriena, var zvanīt Ievai vai Andrim (sk.kontaktus nākamajā rindkopā) – varbūt varēsim izpalīdzēt.

Ja ir jautājumi par produktu veidiem vai cits padoms vajadzīgs, droši zvaniet vai rakstiet Ievai (29462627; ieva@kalveskonsultacijas.lv) vai Andrim (26410105; andris@kalveskonsultacijas.lv).


AGE bathroomSākot ar 2016.gada 18.februāri arī Latvijā pieejami vēl 3 jaunie AGE Therapy sērijas produkti: mitrinošais šampūns visiem matu tipiem ikdienas lietošanai (droši var lietot krāsotiem un balinātiem matiem, jo tiem īpaša aizsardzība ir sevišķi vajadzīga), mitrinošs matu balzāms un šķidrās ziepes, kas lieliski kopj ādu un ir ar baktericīdu darbību. Protams, visi trīs produkti ir ar kompānijas AGE sērijai raksturīgo unikālo šūnu novecošanās procesus samazinošo (anti-AGE) darbību.

Kā jau jauni, unikāli un efektīvi produkti ar labu sastāvu, lēti tie nav, taču lietojami mazā daudzumā – pietiks ilgam laikam. Lūk, cenas reģistrētiem lietotājiem: šampūns 400 ml – 25 eiro, balzāms 400 ml – 25 eiro, šķidrās ziepes ar dozatoru 360 ml – 16.50 eiro.

Vairāk info angļu valodā šajā saitē, bet krieviski – te.

Par iegādes iespējām jautājiet Ievai: 29462627.


na russkom

С ноября 2015 года для тех, кому удобнее читать на русском языке, сделан специальный раздел,  подход к которому размещен в левом верхнем углу чуть выше надписи “Jaunumi“.

 


Morinda ir kompānija, kas strauji attīstās, piedāvājot aizvien jaunus produktus aktīviem cilvēkiem. Un šī sadaļa ir vieta, kurā vērts periodiski ieskatīties – tiklīdz parādās kas jauns, informācija vispirms būs pieejama šeit.

AGE gel isais apraksts un bildeSākot ar 2015.gada novembri arī Latvijā ir pieejams lielisks produkts jauns – AGE Therapy Gel – želeja sejai un ķermenim.

Kam un kādēļ to vajag? Ja ir lasīta mūsu AGE sadaļa, tad jau ir zināms, ka daļa atkritumproduktu no kuriem ķermenis nespēj atbrīvoties uzkrājas zemādā un tādēļ pasliktinās ādas veselība un izskats.

Daļa nejauko AGE rodas tieši uz ādas – saskaroties ar ārējo vidi. Šī želeja gan kopj, gan sargā ādu un aizkavē nepatīkamos AGE un līdz ar to arī novecošanās procesus.

  • Kā lietot? Nedaudz (tiešām maz!) želejas uzklāt uz tīras ādas. Tā nav taukaina, ātri uzsūcas. Pēc tam, ja nepieciešams, var lietot citus kosmētiskos līdzekļus.
  • Cik bieži? Ieteicams ik dienas.
  • Kas var lietot? Želeja ir praktiski bez smaržas un tāpēc vienlīdz labi derēs gan sievietēm, gan vīriešiem.
  • Cik maksā? 42 eiro, bet lieki nešķiežoties 150 ml tūbiņas pietiks vairākiem mēnešiem, lietojot visam ķermenim.

Vairāk informācijas – jaukā 4 minūšu video angliski.


Nesteidzīgajiem noderēs 2015.gada jūlijā tapis kompānijas Morinda 14 minūšu video par AGE (krieviski: КПГ – конечные продукты гликации) ). Klikšķinot šo saiti vai attēlu, to var noskatīties  krieviski, bet sekojot šai saitei – angliski.

Steidzīgākie var noskatīties koncentrētu 3 ar pusi minūšu video angliski par to, kāpēc Morinda produkti tiešām strādā (ir efektīvi), to dabiskajām un zinātniski pārbaudītajām sastāvdaļām un jaunajiem produktiem, kā arī par 90 dienu izaicinājumu: nosaki AGE līmeni, lieto produktus un pēc 90 dienām atkal pārbaudi AGE līmeni – rezultāts Tev patiks! Vairāk info par AGE un AGE skenēšanu – speciālajās lapās (izmanto saiti nosaukumos vai skaties izvēlni lapas augšpusē).


RF un SStopAktīvajiem un tiem, kuri rūpējas par optimālu svaru, kompānija Morinda piedāvā divus jaunus produktus:

  • Rapid Fuel domāts tiem, kuri saprot, ka aktīva sportošana vai saspringts dzīvesveids prasa arī pilnvērtīgu atjaunošanos un sabalansētu uzturu. Rapid Fuel lietošana atļauj vismaz reizi dienā neskaitīt uzturvielas un negriezt salātu kalnus vai citādi virtuvē šiverēties, jo tiek piedāvāts jau gatavs vērtīgo vielu komplekss – 1 mērkarote pulvera jāsajauc ar ūdeni un garšīgs supervērtīgais kokteilis gatavs. Vienas kārbas pietiks 15 porcijām, patīkama viegla ķiršu garša. Vairāk var uzzināt šajā nepilnu 5 minūšu videogabaliņā angliski:
  • Sugar Stop ir patiesi revolucionārs un efektīvs produkts tiem, kuri vēlas regulēt ķermeņa svaru. Tā unikālās dabiskās sastāvdaļas bloķē cukura (ogļhidrātu) uzsūkšanos organismā. Garšīgā kokteiļa ar mango-burkānu garšu pietiks 15 porcijām (jālieto 1 reizi dienā). Vairāk var uzzināt šajā nepilnu 5 minūšu videogabaliņā angliski: 

Ja esat jau labi pazīstamimax-horiz ar klasisko “NONI sulu” (pareizi būtu teikt – bioaktīvo dzērienu Original), bet vēl neesat pamēģinājuši MAX – iesakām! Vismaz ieskatieties informācijā par to, jo vērtīgo iridoīdu tajā ir divas reizes vairāk nekā klasiskajā: 60 ml (kas ir ieteicamā dienas deva) Original ir 60 mg iridoīdu, kamēr MAX – 120! Vairāk informācijas par MAX – speciālajā sadaļā.


Par par produktu iegādes iespējām lasiet sadaļā Es gribu! vai jautājiet konsultantiem.

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: