//
Kalves līnija

Kā jau tas ir raksturīgi tīkla biznesam (varam to saukt arī par “tiešo tirdzniecību” – kā kuram labāk tīk), mēs – kompānijas Morinda neatkarīgie konsultanti Andris un Ieva Kalves – ap sevi veidojam aktīvu cilvēku kopu, ko apvieno nosaukums Kalves līnija – lai pat nejauši tiekoties vai sazinoties ir skaidrs, ka “esam vienā laivā” un allaž gatavi sadarboties, pat tad, ja iepriekš nebijām personīgi pazīstami.

Kalves līniju vieno kopīga darba sistēma, mācības, dalīšanās informācijā un izstrādātajos materiālos, kopēji pasākumi un kopīgi darbi, kā arī dažādu izdevīgāko darbības nodrošināšanas iespēju meklēšana. Mēs paši veidojam un uzturam arī šo vietni, pirms tās – arī vairākus blogus. Regulāri informējam savējos par jaunumiem, aicinām uz Latvijas, Baltijas, Eiropas un pasaules mēroga kompānijas Morinda mācībām.

LTTAKopš 2012.gada pavasara Morinda (Tahitian Noni International) ir arī solīdas organizācijas – Latvijas tiešās tirdzniecības asociācijas biedrs un šīs organizācijas mājas lapā pieejams daudz noderīgas informācijas. Arī atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem (ieskaitot – vai tikai tā nav piramīda…) – ieskatieties, izmantojot saiti.

LTTA biedri jun2014 2014.gada jūnijā LTTA biedri ir kompānijas, kuru logo redzami attēlā.

2012.gadā Ieva viena pati bija uz kompānijas konferenci Soltleiksitijā (ASV), taču 2013.gada aprīlī uz konferenci Havaju salās jau dosimies paplašinātā sastāvā: Ieva un Andris

Vairāk par to, kas un kā bija Soltleiksitijā un Honolulu, var uzzināt ceļojumu bloga “Ievas pasaulespeciālajās Amerikai veltītajās sadaļā – skatieties gada norādi.

Lai būtu redzami visur, kur esam, nu jau otro reizi savu auto Suzuki Liana tikām nodevuši auto dizaina speciālista Ojāra rokās un te jūs redzat rezultātu:

  • gan pirmo, 2008.gadā tapušo versiju – vēl ar kompānijas iepriekšējo nosaukumu Tahitian Noni International,
  • gan ar jauno nosaukumu Morinda un bioaktīvistu dizainu, kurš uz Suzuki Liana rotājas kopš 2012.gada augusta.

Ne velti kompānijas Morinda izvēlētais darbības veids ir tīkla bizness – neviens nav viens un vientuļš. Jūsu sponsors vienmēr ir gatavs palīdzēt.


Kā mēs, Kalves līnijas konsultanti palīdzam viens otram un katrs saviem cilvēkiem, tā “virs mums” ir ķīmijas zinātņu doktore ar specializāciju bioķīmijā Anita un tāpēc varam gan iegūt profesionālas konsultācijas, gan piedalīties Anitas organizētajās mācībās. Kopā esam izveidojuši bukletu ar produktu aprakstiem un cenām, kopā pasūtām vienota stila vizītkartes.

Kad Anita izpildīja “pērles” kvalifikāciju, Kalves līnija sveica viņu ar torti.

Kā jau tīkla biznesā – mūsu visu attiecības ir draudzīgas un smaidīgas. Te nav priekšnieku un konkurentu, ir sadarbības partneri un tieši to mēs uzskatām par lielāko vērtību. Katrs no mums ir atšķirīgs – ar savām zināšanām un pieredzi, un tieši tāpēc kopā mēs varam paveikt daudz!

Ieinteresējām? Ikviens ir aicināts pievienoties Kalves līnijas neatkarīgo konsultantu saimei!

  • Ja jūs interesē kompānijas Morinda produkti, vēlaties saņemt visaktuālāko informāciju par tiem un pa laikam apmeklēt arī kādas mācības – kļūstiet par reģistrēto pircēju. Tas dos gan iespēju iegādāties produktus par viszemāko cenu, gan, ja vēlēsities, patstāvību – produktus varēsiet pasūtīt pats ar piegādi jums vēlamā vietā. Allaž būs pieejams arī pārējo Kalves līnijas cilvēku atbalsts un padoms.
  • Kļūstot par Morinda neatkarīgo produktu konsultantu, jūs pievienojaties, Kalves līnijas komandai, kuras locekļi ne vien paši lieto Morinda produktus, bet stāsta par tiem arī citiem, veido paši savu biznesu, ar savu paraugu un padomu popularizējot veselīgu dzīvesveidu. Šajā statusā papildus reģistrētajam pircējam pieejamajai informācijai un labajām preču cenām, jums rodas iespēja gan saņemt papildu atlaides, gan regulāras tikšanās un mācības gan Kalves līnijas, gan Latvijas un visas globālās kompānijas ietvaros. Aktīvākajiem ir iespēja gadā vairākas reizes apmeklēt mācības ārpus Latvijas un reizi gadā – ASV.

Viss katra paša rokās. Mēs esam gatavi palīdzēt ar padomu. Jautājiet!

Nav jau tā, ka visu laiku viss ir tikai ļoti nopietni. Ir arī interesanti pasākumi un notikumi. Lūk, piemēram, deja Klusā okeāna salu ritmos, ko 2012.gada augusta Morinda pasākumā Rīgā speciāli tam sagatavoja un izpildīja BK Turība dejotājas. Kvalitāte gan nav izcila – paši ar iPhone filmējām un labi ka tā, jo “īstajam” filmētājam gadījās tehniska ķeza un vispār nekā… 🙂

Vēl vairāk par to, kas iepriekš noticis Kalves līnijā, kā arī dažāda potenciāli noderīga informācija pieejama mūsu emuārā.

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: