//
AGE skenēšana

TruAge_Scanner_wHandTagad ikvienam ir iespēja noteikt savu AGE līmeni, jo kompānija Morinda, kopā ar Nīderlandes medicīnas preču ražotāju Diagnoptics ir izstrādājusi speciālu skeneri.

Kā tas notiek? Viss redzams attēlā un nemaz nav sāpīgi:

  • cilvēks nosauc savu vecumu (tas ir būtiski, jo aparāts “zina”, kāds ir vidējais AGE līmenis attiecīgā vecuma cilvēkiem);
  • uzliek roku uz skenera un apmēram pēc 30 sekundēm ir redzams rezultāts.

Piebilde. Ir svarīgi skenējamajā zonā (tātad – uz apakšdelma) vismaz 3 dienas pirms skenēšanas nelietot nekādus krēmus (protams, mazgāties ar ūdeni var un vajag)Skenerim īpaši “nepatīk” pašiedeguma līdzekļi – to lietošana pat pirms nedēļas var dot nepareizu rezultātu. Diez ko par tiem “domā” mūsu organisms?

  • ieskatāmies “luksoforiņā”: ja rezultāts ir dzeltenajā zonā, tad jūsu AGE līmenis atbilst jūsu vecuma grupai. Protams, var pievērst uzmanību tam, vai esat dzeltenās zonas vidū, vai tuvāk pie zaļās vai sarkanās. Ja rezultāts ir zaļajā zonā – priecājieties, jūsu organismā AGE līmenis ir zems un jūsu novecošanās procesi ir lēnāki par vidējiem. Par sarkano jau laikam nav daudz jākomentē: pat ja jūtaties tīri labi, tas ir signāls aizdomāties par savu dzīvesveidu un veselību;
  • kreisās puses aplītī skeneris rāda, kādu vecumu viņš jums “dotu”, ja skatītos tikai AGE rezultātu. Tas, protams, ir tikai orientējoši, bet arī vērtīga un skaidra informācija secinājumu izdarīšanai.

Ko un kā “redz” TrūAge skeneris? Iesaku jauku 2,5 minūšu video angliski:

Ja vēlaties īsu skaidrojumu latviski: daļa no mūsu audos (ādā un asinīs) esošajām AGE daļiņām ir fluorescējošas – spīd, kad uz tām tiek raidīts noteikts (cilvēkam nekaitīgs) ultravioletais starojums. Skenerī ir spektrometrs, kurš “saskaita” cik tad atstarojošo daļiņu ir un, salīdzinot ar visā pasaulē savāktiem mediķu mērījumiem, nosaka jūsu “rezultātu”. Lūk, mazs par iepriekšējo drusciņ nopietnāks  informatīvs video angliski ar subtitriem krievu valodā:

AGE by ageVai skenēt var ikvienu? Kaitīgi tas nav nevienam, bet tiek uzskatīts, ka ir vērts veikt skenējumu sākot ar 18 gadu vecumu, jo tad mūsu ķermenī dzīvesveida, uztura un citu faktoru ietekmē aizvien lielākā daudzumā sāk uzkrāties AGE un par tā līmeni dažāda vecuma pieaugušiem cilvēkiem ir uzkrāta pietiekama salīdzināmās informācijas datu bāze.

pregnancyUn kā ar topošajām māmiņām? Bērniņa gaidīšana ir laiks, kad savai (un bērniņa) veselībai pievēršam īpašu uzmanību un tieši šajā laikā īpaši ieteicams ir vērot un, ja nepieciešams, koriģēt AGE līmeni. TrūAge skenēšana ir nekaitīga un jaunāko pētījumu rezultāti rāda, ka pārāk augsts AGE līmenis īpaši nelabvēlīgi ietekmē gan topošo māmiņu, gan bērniņu. Ir vērts noskaidrot savu TrūAge! Kā to koriģēt? Ar dzīvesveida korekcijām (jūs jau zināt: dzert vairāk ūdens, sabalansēts un veselīgs uzturs, vairāk aktivitāšu svaigā gaisā), bet ļoti noderīgi būs arī Morinda bioaktīvie dzērieni! Sekojot saitei nokļūsiet pie zinātniskās informācijas AgeFoundation lapā (angliski) par to, cik svarīgi grūtniecēm ir zināt un kontrolēt savu AGE līmeni.

Cik bieži vajag skenēties? Nav noteikta biežuma, taču periodiska AGE līmeņa noteikšana ir pat ļoti vēlama, jo var ātri, nesāpīgi un nekaitējot organismam noteikt AGE līmeni. Piemēram, šodien jūs uzzinājāt savu “sākuma līmeni”. Jums tas īsti nepatīk, un jūs nolemjat koriģēt savu uzturu vai kaut ko dzīvesveidā. Pēc pāris nedēļām notestējoties atkal, jūs redzat, vai ir notikušas izmaiņas. Tas pats saistībā ar Morinda bioaktīvo dzērienu lietošanu – veicot skenējumu “pirms” un “pēc” ir redzams to darbības rezultāts.

Vai tas nav kaitīgi? Skeneris strādā ar speciālu zemas intensitātes infrasarkano un UV-A staru, kā arī zilās gaismas kombināciju un ir absolūti nekaitīgs.

Cik precīzs un ticams ir rezultāts? Nīderlandes kompānija Diagnoptics, kas ražo TrūAge skenerus, ir nopietns un atzīts medicīnisko ierīču ražotājs un veic ne vien savu iekārtu izstrādi un precīzu validēšanu (nodrošina mērījumu precizitāti), bet arī apkopo mērījumu rezultātus. Ir publicēti vairāk kā 100 zinātniskie raksti par šo tēmu. Kompānija ražo vairākus skenera modeļus, bet darbības princips visiem ir vienāds. Vairāk info angliski – Diagnoptics lapā.

Diagnoptics

Angliskajā tekstā pie AGE skenera attēla savā mājas lapā Diagnoptics ir norādījuši, ka tas ļauj prognozēt sirds un asinsvadu slimību riskus, jo sevišķi – diabēta un nieru slimniekiem, ja AGE līmenis ir paaugstināts. Bet ja jums ir 4 minūtes laika, varat paši iepazīties ar kompānijas Diagnoptics dibinātāju un TrūAge skenera izgudrotāju doktoru Andresu Šmitu (video ir angliski ar subtitriem krievu valodā):

Vai TrūAge skeneris nosaka diagnozes? Nē! Šis skeneris nekādā veidā nenorāda ne uz kādām konkrētām saslimšanām un nedod diagnozes – to dara ārsti. Skenera uzrādītais AGE produktu daudzums ir labs iemesls aizdomāties par savu veselību un atkārtoti mērījumi rāda, kā mainās AGE līmenis atkarībā no katra cilvēka veselības stāvokļa un dzīvesveida vai tā izmaiņām.

Andris pie MAX

Kas ietekmē rezultātu? Jau minējām, ka skenerim “traucē” visa veida kosmētiskie un ādas kopšanas līdzekļi (tālab ir svarīgi neko nelietot uz roku apakšdelmu apakšpuses vismaz 5 dienas pirms skenēšanas). Arī liels nogurums vai stress rada strauju un būtisku AGE produktu palielinājumu. Vislabāk būtu, ja uz skenēšanu jūs ierastos nepārguruši un labā noskaņojumā – tad būs iespējami labākais rezultāts. Cilvēka svars kā tāds mērījuma rezultātus neietekmē (sk.piemēru), bet veselības traucējumi/slimības gan ietekmē.

Reāls piemērs: Andris (vecums pasē – 56 gadi) 2013.gada aprīlī veica savu pirmo skenējumu atvaļinājuma laikā Havaju salās. Garastāvoklis – lielisks, jau nedēļa atpūtas aiz muguras. Rādījums – 43 gadi! :), kas atbilst reālajai pašsajūtai, jo Andra vispārējais veselības stāvoklis ir labs (arī pateicoties ilggadējai Morinda bioaktīvo dzērienu lietošanai ik dienas). Jūlija sākums bija trauksmains un stresains, saistīts ar darba vietas maiņu. Uz skenēšanu jūlijā Andris aizgāja praktiski pa taisno pēc ļoti smagas maiņas (kas pie tam bija ceturtā pēc kārtas, brīvdienas bija gaidāmas nākamajās dienās). Rezultāts – 61 gads :(. Rādījums mazliet iegājis dzeltenajā zonā un ir arī skaidrs kādēļ. Kāpēc šo rakstām? Lai parādītu, cik dinamiski mainās organisma stāvoklis. Skenera rādījumi ir iemesls aizdomāties. Gan tad, ja rezultāts patīk (kā papildu motivācija turpināt aktīvo vai veselīgo dzīvesveidu), gan tad, ja nepatīk – jāpadomā, ko darīt.

Tiem, kurus interesē dziļāks te lasāmā pamatojums, ieteicams izmantot www.TruAge.com speciālo sadaļu, kā arī www.AGEFoundation.com, kur pieejami jaunāko zinātnisko pētījumu rezultāti.

Kur un kā notiek skenēšana? Pagaidām konkrētas vietas uz kuru atnākt vēl nav, varam rīkoties otrādi – jūs varat aicināt mūs pie sevis (gan mājās, gan uz organizācijām), ja ir savākts pietiekams interesentu pulciņš (sk.info par grupu lielumiem zem Latvijas kartes).

euroCik tas maksā?

  • 5 eiro vienam cilvēkam. Bet jāņem vērā grupas lieluma nosacījums. Lai mūsu komanda pie jums dotos, ieskatieties kartē un “zonās”.
  • UZMANĪBU! Organizācijām, sporta komandām un sporta klubiem ir izstrādāts īpašs piedāvājums – vairāk informācijas sekojot saitei.

Labā ziņaKalves līnijā reģistrētajiem Morinda produktu lietotājiem skenēšana vienmēr ir bez maksas (ja ir nepieciešamais grupas lielums). Ko nozīmē reģistrācija – jautājiet mums vai ieskatieties sadaļā “Es gribu!” šīs lapas augšpusē.

Kā pieteikties uz TrūAge skenēšanu? Dodiet tik Ievai vai Andrim ziņu par savu interesi, par pārējo vienosimies! 🙂

KL karte ar zonaam


legalVai tas ir legāli? Jā, protams. Skenēšanu nodrošina SDV Ieva Kalve, par pakalpojumu tiek izrakstīti priekšmaksas rēķini, bet tiem, kuri maksā uz vietas tiek izsniegtas VID reģistrētas biļetes. Ikviens saņem skenēšanas lapu, kurā ir gan pamatinformācija par AGE, gan skenera rādījums.

PrintVai rezultāts ir kā “nāves spriedums”? Nē, drīzāk “momentfotogrāfija”. Tas rāda AGE līmeni jūsu audos konkrētajā dienā. Savu AGE līmeni mēs paši ļoti būtiski ietekmējam: ar uzturu, dzīvesveidu, aktivitātes un stresa līmeni (vairāk informācijas sadaļā “AGE” un arī piemērā pie Andra bildes šajā lapā). Tātad – ja jūsu rezultāts jums “nepatīk”, ir vērts kaut ko mainīt un tad pēc kāda laika veikt atkārtotu skenēšanu.

Un kāpēc te tās pudeles? Klīniskos pētījumos ir pierādīts, ka Morinda bioaktīvo dzērienu lietošana būtiski pazemina AGE līmeni (līdz pat 20% – lietojot MAX vismaz 2 nedēļas pa 60 ml dienā). Neviens farmācijas preparāts to nespēj.

Labā ziņa: ja starp 2 skenēšanām jūs no mums nopērkat (un izdzerat) 2 pudeles Morinda bioaktīvo dzērienu, atkārtotā skenēšana ir bezmaksas – arī mums gribas redzēt, kā (pozitīvi) mainās skenera rādījumi un priecāties kopā ar jums!

TruAge age

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: