//
Reģistrētie pircēji

Ikvienam ir iespēja iegādāties Morinda produktus, taču cenas un nosacījumi ir atšķirīgi. Izvēlieties sev piemērotāko:

Kļūstot par reģistrēto pircēju, jums būs pieeja Morinda produktiem par vislabāko cenu.

 • Reģistrācija ir bez maksas un reģistrējoties internetā jāizdara arī pirmais pasūtījums.
 • Reģistrācija nerada nekādus pienākumus. Kad vēlēsities, pasūtīsiet nepieciešamos produktus.
 • Jāzina. Ja nekas nav pirkts vairāk kā 3 mēnešus, kompānija jūs ieliek “neaktīvo” statusā. Kad vēlēsities no tā “tikt ārā” – sazinieties ar savu konsultantu un viss tiks nokārtots (bez maksas).
 • Norēķini notiek Morinda mājas lapā ar maksājumu karti (nevar izmantot Visa Electron, Maestro un American Express).
 • Reģistrējoties jānorāda tā konsultanta vārds vai numurs kompānijā, kurš jums izstāstīja par šiem produktiem,  ieteica tos lietot.
 • Ja jums vēl nav “sava” konsultanta, sazinieties ar kādu no Kalves līnijas konsultantiem vai norādiet numuru 2587776 (tie esam mēs – Ieva un Andris – šīs lapas veidotāji un uzturētāji). Mēs, konsultanti esam, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un palīdzētu gan izvēlēties atbilstīgāko produktu, gan izdarīt pasūtījumu.
 • Vislabāk reģistrāciju veikt kopā ar savu konsultantu – viņš pastāstīs un pamācīs kā viss darāms.
 • Maksājot par produktiem, cenā ir iekļauta arī piegāde uz jebkuru vietu Latvijas teritorijā. Pasūtījumu darba dienās darba laikā piegādā kurjerpasta kompānija DPD.
 • Jūs neesat ierobežoti tikai Latvijā. Ikviens reģistrētais pircējs var iegādāties un saņemt preces jebkurā no valstīm, kurā darbojas kompānija Morinda. Pilns valstu pārskats pieejams no saites. Kā tas izmantojams? Piemēram, ja jums ir radinieki vai draugi Īrijā vai citur, jūs varat pasūtīt produktus priekš viņiem, ar piegādi tajā valstī. Arī esot komandējumā vai citā nolūkā ārpus Latvijas, varat droši pirkt Morinda produktus, izmantojot savu reģistrācijas numuru – tas ir derīgs visā pasaulē. Un atkal – par detaļām jautājiet savam konsultantam.

Bet varbūt jūs esat aktīvs cilvēks un vēlaties gūt papildu ienākumus? Tad ir vērts apsvērt neatkarīgā produktu konsultanta statusa iegūšanu. Kādas ir konsultanta priekšrocības? Lūk, īss pārskats:

 • iespēja nopelnīt, pārdodot produktus;
 • iespēja saņemt papildu atlaides, atkarībā no iegādāto produktu daudzuma;
 • iespēja piedalīties dažādās (pārsvarā – bezmaksas) mācībās, lai uzzinātu vairāk gan par produktiem, gan par kompāniju un sevis pilnveidošanu;
 • iespēja ne vien mācīties, bet arī ceļot (2 reizes gadā – pa Eiropu, 1 reizi gadā uz ASV). Ja tiek izpildītas kvalifikācijas prasības, kompānija Morinda pilnīgi vai daļēji apmaksā šos braucienus;
 • īpaši labā ziņa – nekāds “plāns” nav jāpilda un nekādu “sodu” nav (citās tīkla kompānijās pastrādājušie sapratīs). Katrs strādā tik, cik vēlas un spēj. Un saņem atalgojumu par izdarīto. Kompānija atlīdzības maksā naudā (nevis dažāda veida “dāvanās”);
 • algas dienas kā Amerikā! Jā, patiesi – atalgojums par padarīto tiek rēķināts un pārskaitīts uz bankas kontu reizi nedēļā par “jauno veikumu” un summētais atalgojums un personīgās atlaides – reizi mēnesī. Tātad – ikvienam var būt piecas algas dienas mēnesī!

Izskatās vilinoši? Tad lasiet tālāk – gan šeit, gan tieši konsultantiem domātajā lapā un sazinieties ar kādu no Kalves līnijas konsultantiem, lai iegūtu vēl detalizētāku informāciju.

Kas jādara, lai kļūtu par konsultantu?

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: