//
Family

Family ir speciāli bērniem veidota Morinda bioaktīvo dzērienu versija, kas ir īpaša ar ļoti patīkamo mango vai vīnogu garšu (pēc izvēles). Protams, to var lietot arī pieaugušie. 🙂

Family ar vīnogu garšu sastāvs ir šāds: dabīgs vīnogu sulas koncentrāts 54.9%, NONI augļa nektārs, kas iegūts no biezeņa 45%, oligofruktoze, fruktoze, stabilizētāji (gum arabic, xanthan gum), augu izcelsmes proteīna izolāts. Pasterizēts. Pēc atvēršanas glabāt ledusskapī.

Family ar mango garšu sastāvs ir šāds:  NONI augļa nektārs, kas iegūts no biezeņa 45%, dabiski ābolu un mango sulas koncentrāti pa 16%, dabīgs pasifloras koncentrāts 5%, dabiskie aromāti  un koncentrāti (ābolu, ķiršu), oligofruktoze, fruktoze, stabilizētāji (gum arabic, xanthan gum), augu izcelsmes proteīna izolāts. Pasterizēts. Pēc atvēršanas glabāt ledusskapī.

60 ml Family satur 15 mg iridoīdu, kas ļaus jūsu bērniem labāk justies, mierīgāk gulēt, atbrīvos no biežām it kā beziemesla slimošanām un mūžīgi tekoša deguna.

Ieteicams lietot vienu vai 2 reizes dienā (vēlams minūtes 10 pirms ēdienreizes) pa 30 ml, bet nepieciešamības gadījumā – vairāk.

Alerģiskuma līmenis ir zems: 1 gadījums uz 100 tūkstošiem, blakņu nav.

Family patlaban Latvijā nav pieejams, cenas citās valstīs skatīt http://www.morinda.com

Informācija par pārējiem kompānijas Morinda bioaktīvajiem dzērieniem pieejama klikšķinot nosaukumus: MAX, Extra, Pure, Original.

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: