//
FIT sistēmas posmi

Visi ieteicamie FIT produkti ir ļoti kvalitatīvi, nesatur kaitīgas vai atkarību izraisošas vielas (ir antidopinga laboratoriju atzinums, ka var lietot arī augstas klases sportisti), taču lēti gan tie nav. Vidējās izmaksas  šo produktu aktīvas lietošanas 3 mēnešu periodā ir 2 līdz 3 lati dienā, atkarībā no izvēlētā “komplekta”.

AKTIVIZĀCIJAS fāze – 1.līdz 6.diena. Pamazām tiek apgūta ieteicamā ēdienkarte un samazinātie porciju lielumi. 2 no 5 ēdienreizēm tiek lietoti FIT produkti. Organismam jāsāk pierast pie šīm un fiziskās slodzes izmaiņām. Svarīgi ievērot ēdienreizes ik pa 3 stundām, lai nerodas milzu izsalkums. Vēlams ēst lēni (maltītei atvēlot 20-30-40 minūtes), katru kumosu sakošļājot 20-30 reizes (atkarībā no produktu tipa un sasmalcinājuma pakāpes).

FIT produktu lietošana ir īpaši būtiska, jo tie gan aktivizē vielmaiņu, gan attīra organismu, gan dod papildus nepieciešamās uzturvielas, jo slodze un ēšanas ieradumi tiek mainīti. Svarīgi nepieļaut pārguruma un izsalkuma uzkrāšanos. Ēdienkartes un fizisko aktivitāšu plāns, ieteikumi un cita praktiska info angliski pieejama kompānijas Morinda mājas lapas FIT sadaļā.

Ja nepieciešama konsultācija latviski – jautājiet Ievai vai savam konsultantam.

Aktivizācijas fāzes laikā lietojamie FIT produkti:

 • FIT Reclaim – organismu attīrošs un vielmaiņu rosinošs dzēriens (aktīvās sastāvdaļas: noni, alveja un rabarberi). Komplektā ir 6 pudeles – katrai dienai viena. Jāizdzer 2 daļās starp ēdienreizēm. Patīkama apelsīnu/ananāsu garša.
 • FIT Renew – probiotiku kapsulas. Iepakojumā 30 gab., jālieto katru dienu pa vienai. Atjauno pareizu kuņģa mikrofloras līdzsvaru.
 • FIT Refine – multivitamīni un svarīgākās minerālvielas. 2 veidi – vīriešiem un sievietēm. Iepakojumā 30 gab., jālieto katru dienu pa vienai. Sniedz organismam paaugstinātas slodzes gadījumā nepieciešamās vielas.
 • FIT Rebuild – nelielu ēdienreizi aizvietojošs kokteilis, ar augstu proteīnu, aminoskābju un šķiedrvielu saturu. Patīkama vaniļas vai kakao garša. 1 iepakojums – 15 porcijas. Jāsajauc ar ūdeni vai zema tauku satura pienu. Ieteicams tieši pirms vai 40 minūšu laikā pēc slodzes. Tā organisms vai nu saņems slodzei nepieciešamās vielas, vai efektīvāk atjaunosies pēc tās. Drīkst lietot vairāk kā 1 reizi dienā – atkarībā no apstākļiem un nepieciešamības.
 • FIT Reflush – nelielu ēdienreizi aizvietojošs vai starp ēdienreizēm vai pirms gulētiešanas (lai nav jāēd vēlas vakariņas) lietojams kokteilis ar augstu šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu saturu. Patīkama apelsīnu vai limonādes garša. 1 iepakojums – 30 porcijas. Jāsajauc ar ūdeni. Drīkst lietot vairāk kā 1 reizi dienā – atkarībā no apstākļiem un nepieciešamības.
 • Ieteicams pasūtīt produktus pasūtīt komplektos. Varianti: 1) “FIT Komplett-Paket“, kurā iekļautas arī 2 pudeles EXTRA bioaktīvā dzēriena. 2) Ja bioaktīvais dzēriens nav nepieciešams, izdevīga būs “FIT Basis-Paket“. 3) Minimums – “FIT Mini-Paket“.

Ļoti ieteicams lietot kādu no Morinda bioaktīvajiem dzērieniem, jo tie palīdz organismam vēl labāk, ātrāk un vieglāk adaptēties jaunajam dzīves stilam.

DZĪVESSTILA APGUVES fāze – 7.-30.diena. Jāpanāk, ka jaunais dzīvesstils kļūst par normālu dienas režīmu, nevis izņēmumu, kas rada problēmas un papildu stresu. Parasti jūtams būtisks pašsajūtas uzlabojums, jo ķermenis sāk pierast pie jaunās kārtības. Svara vai apkārtmēru samazinājums var nebūt liels (atkarīgs no sākuma svara). Samazinājums būs lielāks tiem, kuriem liekā svara ir vairāk. Dažus liekus kilogramus zaudēt ir grūtāk, vajag pacietību.

Ieteicams atteikties no cukura, balto miltu izstrādājumiem vai samazināt to patēriņu. Baltos rīsus aizvietot ar brūnajiem. Gaļas, zivju, putnu un piena produktu, kā arī zirņu, pupiņu un lēcu produktu lietošana ir būtiska, jo organismam vajadzīgs vairāk olbaltumvielu, nekā pirms fizisko aktivitāšu pieauguma. 3 no 5 ēdienreizēm tiek lietoti FIT produkti (klāt nāk FIT Resist batoniņi).

Dzīvesstila apguves fāzē lietojamie FIT produkti:

 • FIT Reclaim šobrīd vairs netiek lietots (pakā bija 6 pudeles – pirmajām dienām).
 • Tiek turpināta pārējo iepriekšējā fāzē sākto produktu lietošana.
 • Var sākt lietot FIT Resist batoniņus vienu vai vairākas reizes dienā kā nelielas ēdienreizes aizstājējus. Lielisks olbaltumvielu, šķiedrvielu un enerģijas avots. Visieteicamākais pirms treniņa vai 40 minūšu laikā pēc tā, vai kā maza uzkoda starp pusdienām un vakariņām – atkarīgs no individuālā dienas režīma. Drīkst lietot vairāk kā 1 gabalu dienā – atkarībā no apstākļiem un nepieciešamības.

Ļoti ieteicams turpmāk pastāvīgi nelielā devā (30-60 ml) lietot kādu no Morinda bioaktīvajiem dzērieniem.

DZĪVESSTILA NOSTIPRINĀŠANA UN SVARA KORIĢĒŠANA – 31.-90.diena. Nostabilizēta jaunā ēdienkarte un ēšanas paradumi, kā arī fizisko aktivitāšu plāns. Laba pašsajūta, jo ķermenis jau pieradis pie jaunās slodzes, aptetīte normalizējusies. Jānotur viss iesāktais. Stabils un pastāvīgs svara un apkārtmēru samazinājums. Pēc pirmā mēneša lietošanas ir beigusies pirmā FIT produktu “porcija”. Savlaicīgi jāpasūta jauna, jo pārtraukumi nav vēlami.

Dzīvesstila nostiprināšanas fāzē lietojamaie FIT produkti:

 • FIT Reclaim, kas bija 1.fāzē netiek lietots, pārējais ir nepieciešams.
 • Produktu krājumus var papildināt pa daļām, bet ieteicams izmantot “pamata pakas” (FIT Basis-Paket) piedāvājumu, atsevišķi piepērkot, piemēram, batoniņus FIT Resist, ja tie labi iekļaujas maltīšu plānā.
 • Ja uzturā tiek lietots daudz dabiskas un dzīvas (termiski neapstrādātas) pārtikas un nav problēmu ar vēdera izeju, pēc 1.mēneša var atteikties no FIT Renew.


JAUNAIS DZĪVES STILS – pēc 91.dienas.
Ja ir sasniegts vēlamais svars/ķermeņa proporcijas, fiziskās aktivitātes var samazināt līdz 3 reizēm nedēļā, bet tad arī apēstā daudzums vai porciju lielums mazliet jāsamazina. Ja vēl nav sasniegts – jāturpina kā iepriekšējā fāzē, līdz mērķis tiek sasniegts.

Jaunā dzīves stila fāzes laikā lietojamie FIT produkti:

 • Ir izveidojušies individuālie FIT produktu lietošanas paradumi, zināms, kas labāk garšo, ko ērti lietot – tas arī tiek turpināts, jo gan batoniņi, gan abu veidu pulveri ir pilnvērtīgi un veselīgi uzturprodukti.
 • Ieteicams turpināt arī Morinda bioaktīvo dzērienu lietošanu (tā kā tiem ir dažādi veidi, var periodiski pamainīt).
 • Multivitamīnu (FIT Refine) vai probiotiku (FIT Renew) lietošanu var atkārtot 1 vai 2 reizes gadā – atkarībā no pašsajūtas, veselības un slodzes.
 • Ja vēlas, reizi 3 mēnešos vai reizi pusgadā var atkārtot FIT Reclaim (6 pudeles attīroša un vielmaiņu efektivizējoša dzēriena) lietošanu.

UN JA NU NEIZDODAS? Vislielākais ienaidnieks mums ir pašu slinkums un nevēlēšanās mainīties. Visprātīgāk ir padomāt jau sākumā – vai tiešām es to GRIBU un DARĪŠU?

Ja nav pietiekamas motivācijas, labāk nesāciet – nemociet savu ķermeni, jo tam patīk noteikta kārtība. Veca vai jauna, bet stabilitāte.

Ja kāda diena vai vairākas ir izlaistas, vai iznācis kāds uztura pārkāpums, uzreiz, tiklīdz tas iespējams atgriezties tajā punktā, kur tika pārtraukts, nemokot sevi ar pārmetumiem. Vairumam cilvēku sākuma periodā gadās pa kādam pārtraukumam steigas, ārkārtas pasākumu vai citu iemeslu dēļ. Turpināšana, nevis pārtraukuma iemesli ir svarīgākais!

Advertisements

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: