//
FIT produktu komplekti

Šeit apkopota informācija par FIT produktu komplektiem, ieskaitot cenas Vācijā, jo šie produkti patlaban nav pieejami ar ērto “automātisko” piegādi Latvijā, tālab Kalves līnija organizē periodiskas šo produktu piegādes (sk.piegādes sadaļu mājas lapā).

Aiz gala cenas katram produktu komplektam norādīta QV vērtība. Tā ir svarīga neatkarīgajiem konsultantiem, rēķinot savus mēneša apjomus.Reģistrētajiem pircējiem tai nav nozīmes.

UZMANĪGI ar cenām! Papildus šeit dotajām, jārēķinās ar izdevumiem piegādei uz Latviju (orientējoši – 15 eiro par pasūtījumu, vairāk info piegādes sadaļā). Pirkt produktus komplektos ir izdevīgi.Komplektos ietilpstošo produktu apraksti pieejami FIT atsevišķo produktu apraksta sadaļā. Ja kāds no produktiem nepieciešams lielākā daudzumā, to, veidojot pasūtījumu, var piepirkt klāt. Šeit dotas komplektu cenas, kādas tās ir Vācijā un katra komplekta cena veidojas no 3 sastāvdaļām:

 • aiz komplekta nosaukuma un īsā apraksta pirmajā rindā dota produkta cena. Tā ir nemainīga.
 • otrā ir piegādes cena uz adresi Vācijā. Tā mainās atkarībā no produktu daudzuma/svara, kas tiek pasūtīts vienā reizē. Ja reizē tiek pasūtīti 2 vai vairāk produkti vai komplekti, šis skaitlis nedubultojas, reizēm pat paliek nemainīgs. Faktisko piegādes cenu varēs redzēt izdarot pasūtījumu Morinda Vācijas mājas lapā internetā.
 • nodokļu summa veidojas no kopējās summas (produkta cena + piegāde). Šeit norādīts, kāda ir summa, ja komplektus pasūta pa vienam. Pasūtot vairākus komplektus vai dažādus produktus vienā reizē, summa būs mazāka kā mehāniski saskaitot šeit redzamās. Bet tas jau vienmēr patīkami. Gala summa būs redzama varēs redzēt izdarot pasūtījumu Morinda Vācijas mājas lapā internetā.

 

Lielais FIT komplekts (FIT Komplett-Paket). Ideāls ikvienam, kurš grib sākt svara regulēšanas programmu, var izmantot arī aktīvie sportotāji. Satur 1 mēnesim nepieciešamos produktus:

 • 2 pudeles (katra 750 ml) ar EXTRA bioaktīvo dzērienu. Bioaktīvo dzērienu lietošana dod papildu enerģiju, uzlabo izturību un sportiskos rezultātus, palīdz sakārtot/mazināt veselības problēmas. Rezultāti būs redzami ātrāk. Vairāk info – bioaktīvo dzērienu sadaļā.
 • 6 pudeles Reclaim dzēriena vielmaiņas aktivizēšanai un šķiedrvielu papildu nodrošinājumam, fiziskajām aktivitātēm nepieciešamās enerģijas vairošanai (pirmajām 6 dienām).
 • 1 pudelīte Renew probiotisko kapsulu (30 kapsulas – 1 mēnesim).
 • 1 pudelīte Refine multivitamīnu un minerālvielu kapsulu (vīriešiem vai sievietēm) (30 kapsulas – 1 mēnesim).
 • 1 paka Reflush šķiedrvielu dzēriena pagatavošanas pulvera ( 30 porcijām). Izvēle starp apelsīnu un sarkanās limonādes garšām. Lietojams starp ēdienreizēm.
 • 2 pakas ar Rebuild pulveri, kas satur svarīgākas olbaltumvielas un aminoskābjes ēdienreizi aizstājoša kokteiļa pagatavošanai (1 paka 12 porcijām, kopā – 24 porcijām). Izvēle starp vaniļas un kakao garšām.
 • 1 kārba Resist batoniņu (10 gabali). Batoniņus var nākties vēl piepirkt klāt, ja vēlaties tos lietot ik dienu. Tos var lietot starp ēdienreizēm kā uzkodu, īpaši ieteicami pirms vai pēc treniņa, jo palīdz gan atgūt vai iegūt enerģiju, gan sagatavoties vai atjaunoties pēc slodzes.
 • 1 FIT brošūra vācu valodā.

Lielā FIT komplekta cena Vācijā: 147.79 eiro. Transports līdz adresei Vācijā: 9.38 eiro. Vācijas nodokļi:18.99 eiro. Kopā 176.16 eiro. QV120 (precīzi mēneša norma).

FIT pamata komplekts (FIT Basis-Paket) – no lielā komplekta atšķiras ar to, ka nav pievienots EXTRA bioaktīvais dzēriens. Var lietot gan svara regulēšanai, gan aktīvie sportisti, lai nodrošinātu pieteikamu enerģijas daudzumu un pilnvērtīgu organisma atjaunošanos. Satur 1 mēnesim nepieciešamos produktu daudzumus (vienīgi batoniņu ir mazāk):

 • 6 pudeles Reclaim dzēriena vielmaiņas aktivizēšanai un šķiedrvielu papildu nodrošinājumam, fiziskajām aktivitātēm nepieciešamās enerģijas vairošanai (pirmajām 6 dienām).
 • 1 pudelīte Renew probiotisko kapsulu (30 kapsulas – 1 mēnesim).
 • 1 pudelīte Refine multivitamīnu un minerālvielu kapsulu (vīriešiem vai sievietēm) (30 kapsulas – 1 mēnesim).
 • 1 paka Reflush šķiedrvielu dzēriena pagatavošanas pulvera ( 30 porcijām). Izvēle starp apelsīnu un sarkanās limonādes garšām. Lietojams starp ēdienreizēm.
 • 2 pakas ar Rebuild pulveri, kas satur svarīgākas olbaltumvielas un aminoskābjes ēdienreizi aizstājoša kokteiļa pagatavošanai (1 paka 12 porcijām, kopā – 24 porcijām). Izvēle starp vaniļas un kakao garšām.
 • 1 kārba Resist batoniņu (10 gabali). Batoniņus var nākties vēl piepirkt klāt, ja vēlaties tos lietot ik dienu. Tos var lietot starp ēdienreizēm kā uzkodu, īpaši ieteicami pirms vai pēc treniņa, jo palīdz gan atgūt vai iegūt enerģiju, gan sagatavoties vai atjaunoties pēc slodzes.
 • FIT brošūra vācu valodā.

FIT pamata komplekta cena Vācijā: 84.11 eiro. Transports līdz adresei Vācijā: 4.72 eiro. Vācijas nodokļi:6.79 eiro. Kopā 95.62 eiro. QV50

FIT mini komplekts (FIT Mini-Paket) – vielmaiņas aktivizēšanai nepieciešamie produkti:

 • 6 pudeles Reclaim dzēriena vielmaiņas aktivizēšanai un šķiedrvielu papildu nodrošinājumam, fiziskajām aktivitātēm nepieciešamās enerģijas vairošanai (pirmajām 6 dienām).
 • 1 pudelīte Renew probiotisko kapsulu (30 kapsulas – 1 mēnesim).
 • 1 paka Reflush šķiedrvielu dzēriena pagatavošanas pulvera ( 30 porcijām). Izvēle starp apelsīnu un sarkanās limonādes garšām. Lietojams starp ēdienreizēm.

FIT mini komplekta cena Vācijā: 41.12 eiro. Transports līdz adresei Vācijā: 4.72 eiro. Vācijas nodokļi:3.78 eiro. Kopā 49.62 eiro. QV25

Iespējams, ka noderēs arī FIT pulverveida dzērienu jaucējpudele ar nerūsējošā tērauda spirālbumbu efektīvākai sajaukšanai. Plastmasa nesatur bisfenolu. Tilpums 600 ml.

1 pudeles cena Vācijā: 5.80 eiro. Transports līdz adresei Vācijā: 4.17 eiro. Vācijas nodokļi: 1.89 eiro. Kopā 11.86 eiro. QV nav.

Advertisements

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: