//
FIT produktu iegādes un piegādes iespējas

Patlaban FIT produkti ar bezproblēmu piegādi Latvijā nav pieejami. Bet tas nenozīmē, ka nav pieejami. 🙂 Ikvienam ir iespēja tos iegādāties virknē citu valstu, ja sanāk tajās būt. To valstu saraksts, kurās pieejami Morinda produkti, pieejams klikšķinot saiti.

Mūsu pieredze rāda, ka visa veida Morinda “ēdamos un dzeramos” produktus ir izdevīgi iegādāties Morinda ofisā Stokholmā (atvērts darba dienās darba laikā), jo tur pamatcena ir līdzīga Latvijas cenai, bet PVN ir tikai 12% un par piegādi nav jāmaksā, jo preci saņemat uz vietas un par stiepšanu mājup rūpējaties paši. 🙂 Informācija par Zviedrijā pieejamajiem produktiem un to cenām (atcerieties – tās atšķiras “parastajiem cilvēkiem” un reģistrētajiem) pieejama no saites.

Ja vajadzīga konsultācija par patstāvīgu FIT vai Morinda produktu iegādi ārzemēs, jautājiet savam Kalves līnijas konsultantam vai vispieredzējušākajiem – Ievai un Andrim.

Priekš tiem, kuri ārpus Latvijas nedodas bieži, esam noorganizējuši FIT (patiesībā jau – jebkuru jūs interesējošo Vācijā pieejamo Morinda produktu) iegādi un piegādi. Tas notiek tā:

  • 2 reizes mēnesī (līdz katra mēneša 3. un 18.datumam) visi konsultanti sazinās ar Ievu vai Andri par konkrētās sūtīšanas reizes iegāžu plāniem.
  • katrs konsultants pats izdara pasūtījumu Morinda Vācijas mājas lapā (no Ievas/Andra saņemsiet Vācijas piegādes adresi), apmaksā no savas bankas kartes (cenā iekļauta prece ar piegādi uz Vācijas adresi un Vācijas nodokļi).
  • ja jūs esat reģistrētais klients un nejūtaties droši veicot ārzemju pasūtījumus – sazinieties ar savu konsultantu.
  • ja vēl neesat reģistrētais klientssazinieties ar jebkuru no Kalves līnijas konsultantiem – vienmēr atradīsim kopīgu valodu.
  • Ieva un Andris organizē pasūtīto preču nogādi Latvijā. Patlaban labāku iespēju par Hermes.de neesam atraduši. Ja zināt ko izdevīgāku – dodiet ziņu.
  • par viena sūtījuma piegādi no Vācijas uz Rīgu jārēķinās ar apmēram 15 eiro. Ja tiks veidots konsolidētais sūtījums (vairāku cilvēku pasūtījumi kopā), summa samazināsies, bet to iepriekš garantēt nevar.
  • par to, kur un kā saņemsiet uz Rīgu atvesto pasūtījumu, katram jau pasūtot jāvienojas ar Ievu/Andri vai konsultantu, kurš palīdz veikt pasūtījumu.

Atsevišķu FIT produktu cenas (ar Vācijas nodokļiem un piegādi uz Vācijas adresi) pieejamas izmantojot šo saiti, savukārt informācija par komplektu cenām ir šajā saitē.

Advertisements

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: