//
FIT produkti

Šajā lapā apkopota pamata informācija par FIT produktiem, ieskaitot cenas Vācijā, jo šī produktu grupa patlaban nav pieejami ar ērto “automātisko” piegādi Latvijā, tālab Kalves līnija organizē periodiskas šo produktu piegādes (sk.piegādes sadaļu mājas lapā).

Iesākumā gan noderīgs, gan iedvesmojošs var būt 5 minūšu video angliski gan par FIT produktu sistēmu kopumā, gan īsa informācija par katru no tiem.

Aiz gala cenas katram produktam norādīta QV vērtība. Tā ir svarīga neatkarīgajiem konsultantiem, rēķinot savus mēneša apjomus. Reģistrētajiem pircējiem tā nav būtiska.

UZMANĪGI ar cenām!

  1. Šeit ir dotas DIVAS cenas: pirmā ir reģistrētajiem pircējiem, otrā – interesentiem. Ja vēlaties uzzināt par iespēju kļūt par reģistrēto klientu, skatieties speciālo sadaļu vai sazinieties ar kādu no Kalves līnijas konsultantiem.
  2. Patlaban šiem produktiem nav “automātisku” un regulāru piegāžu uz Latviju. Uzreiz iegādāties iespējams tos produktus, kuri konsultantiem ir krājumos, ja jāpasūta no Vācijas, jāgaida apmēram 2 nedēļas.
  3. Ieteicams produktu aprakstus izpētīt šeit, bet pirms iegādes paskatīties, kas tiek piedāvāts komplektos un papildus vai lielākā daudzumā nepieciešamo pievienot no atsevišķā saraksta. Pirkt produktus komplektos ir izdevīgāk, info par komplektiem – saitē.

FIT RECLAIM. Īpaši ieteicams sākot svara regulēšanas programmu. FIT Reclaim ir dzēriens, kura sastāvā esošās aktīvās sastāvdaļas (noni, alveja, rabarberi u.c.), palīdz “ieslēgt” organisma attīrīšanas un vielmaiņas aktivizēšanas režīmu, kā arī dod būtisku enerģijas lādiņu, kas nepieciešams jaunās – aktīvākās – dzīves sākumā. Ieteicama FIT Reclaim periodiska lietošana – reizi gadā, pusgadā vai ceturksnī – atkarībā no pašsajūtas. Patīkama ananāsu-apelsīnu garša.

Komplektā 6 pudeles, katrā 360 ml dzēriena. Ieteicams lietot pa 1 pudelei dienā, sadalot uz divām reizēm. Pirms lietošanas sakratīt.

6 pudeļu komplekta cena 18.40/20.24 Ls. QV12.

FIT Renew. Probiotisko baktēriju kapsulas, kas nepieciešamas zarnu mikrofloras sakārtošanai. Īpaši ieteicamas tiem, kuru uzturs iepriekš nav bijis īpaši bagāts ar dzīviem/neapstrādātiem augļiem un dārzeņiem.  Satur 3 veselīgo baktēriju kultūras: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum un Bifidobacterium bifidum. No līdzīgiem preparātiem šo atšķir pievienotais noni, kas būtiski paaugstina preparāta biopieejamību – organisms to spēj pilnvērtīgi izmantot.

1 pudelītē 30 kapsulas – vienam mēnesim. Ieteicams lietot 1 vai 2 reizes gadā.

1 pudelītes cena 6.51/7.50 Ls. QV3.

FIT Refine. Multivitamīni un minerālvielas, kas nepieciešami mainot dzīvesveidu un paaugstinot fizisko aktivitāti.

Pieejamas divas versijas – vīriešiem vai sievietēm (cenas gan vienādas :)). Organismam biopieejamas izejvielas, darbības efektivitāti pastiprina noni.

1 pudelītē 30 kapsulas – vienam mēnesim. Ieteicams lietot 1 vai 2 reizes gadā – atkarībā no slodzes un pašsajūtas.

1 pudelītes cena 6.51/7.50 Ls. QV3.

FIT Reflush. Pulveris starp ēdienreizēm lietojama dzēriena pagatavošanai ar augstu veselīgo šķiedrvielu saturu no inulīna, auzu klijām, dažādu graudu sēklapvalkiem un, protams, noni. Uzlabo zarnu un gremošanas funkcijas, kā arī vispārējo pašsajūtu, mazina izsalkumu. Patīkama apelsīnu vai sārtās limonādes garša. Jāatjauc ar ūdeni.

1 paka (611 vai 680 g) paredzēta 30 porciju (ar 240-400 ml ūdens pēc garšas) pagatavošanai. Nepieciešams lietot 1 reizi dienā (var biežāk) svara regulēšanas periodā, vēlāk – pēc nepieciešamības. Īpaši noderīgs aizcietējumu problēmu risināšanā.

1 pakas cena:19.44/22.36. QV14.

FIT Rebuild. Pulveris ēdienreizi aizstājoša kokteiļa pagatavošanai. Jāatjauc ar ūdeni vai pienu ar zemu tauku saturu. Pieejama vaniļas vai kakao garša. Augsts organismam nepieciešamo olbaltumvielu un svarīgāko aminoskābju saturs biopieejamā formā, satur arī noni. Nodrošina ar enerģiju un muskuļu veidošanai nepieciešamajām izejvielām, nodrošina aizsardzību fiziskās slodzes laikā vai pēc tās (atkarībā no tā, kad tiek lietots).  Lieto 1 vai vairākas reizes dienā kā pilnvērtīgu ēdienreizes aizstājēju. Var lietot pirms treniņa vai 40 minūšu laikā pēc tā – lai organisms varētu pilnvērtigi atjaunoties.

1 paka (404 vai 459 g) paredzēta 12 porciju (ar 240-400 ml ūdens pēc garšas) pagatavošanai.

1 pakas cena 15.79/17.37 Ls. QV10.

FIT Resist garšīgie batoniņi ar augstu olbaltumvielu un šķiedrvielu sastāvu.

Izmantojami gan kā uzkoda starp ēdienreizēm, gan pirms vai pēc treniņa kā enerģijas un olbaltumvielu avots. Biopieejamību nodrošina noni. 6 g olbaltumvielu un 3 g šķiedrvielu katrā batoniņā, tikai dabiskie saldinātāji.

1 kārbā 10 batoniņi, katra svars 45 g.

1 kārbas cena 11.12/12.23 Ls. QV6.

FIT pulverveida dzērienu jaucējpudele ar nerūsējošā tērauda spirālbumbu efektīvākai sajaukšanai.

Pārtikai paredzēta plastmasa, nesatur bisfenolu. Tilpums 600 ml.

1 pudeles cena 5.60/6.44 Ls. QV nav.

Ja nepieciešama papildu info par kādu no produktiem, skatieties Morinda mājas lapā angliski, jautājiet savam konsultantam vai Ievai.

Advertisements

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: